lc

  • DOPRAVNÉ PODMIENKY

 

             OSOBNÝ ODBER:

je možný na adrese firmy (Rybničná 38J, 83106, Bratislava), po telefonickom dohovore termínu osobného odberu. Po vyplnení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovať pre dohodnutie konkrétneho termínu. Platba je možná aj v hotovosti na mieste. Cena za poštovné a balné v prípade osobného odberu je 0,00€.

 

            ROZVOZ V RÁMCI BRATISLAVY:

rozvoz v rámci Bratislavy realizujeme vždy maximálne do 4 pracovných dní, spravidla čo najrýchlejšie, od spracovania objednávky. Pre presný termín Vás budeme telefonicky kontaktovať. Platba je možná aj v hotovosti formou dobierky. Ceny za poštovné a balné sú pre túto službu nasledovné:

      

          ROZVOZ V RÁMCI CELÉHO SLOVENSKA (SPS-UPS):

rozvoz v rámci celého Slovenska realizujeme cez kuriérsku službu SPS-UPS. Tovar doručujeme maximálne do 3 pracovných dní, spravidla čo najrýchlejšie, od spracovania objednávky. Kuriér Vás bude telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Platba je možná aj v hotovosti kuriérovi formou dobierky (za službu dobierka účtujeme poplatok 3 €). Ceny za poštovné a balné sú pre túto službu nasledovné:

        

          BANKOVÉ SPOJENIE PRE PLATBU VOPRED:

číslo účtu pre bankový prevod: 

2922846482/1100

Po odoslaní objednávky obdržíte potvrdzujúci e-mail so všetkými potrebnými údajmi (suma, číslo účtu, variabilný symbol). Do poznámky uveďte Vaše meno, alebo Váš e-mail. Po potvrdení platby trvá prevod zvyčajne 1 až 3 dni (v závislosti od Vašej banky).

V prípade že na náš e-mail (vino-italiano@vino-italiano.sk), zašlete potvrdenie Vašej banky o uskutočnení transakcie, bude faktúra považovaná za uhradenú a expedícii tovaru už nič nebráni.

Platba sa dá uhradiť aj v hotovosti vkladom na náš účet v ktorejkoľvek pobočke Tatrabanky. Pri takomto vklade prebehne pripísanie čiastky na náš účet okamžite. Potrebné údaje sú potom Vaše meno, suma a do poznámky vložte číslo Vašej objednávky. Banka Vám na požiadanie vystaví doklad o zaplatení. Ten si vždy dôkladne uchovajte pre prípad reklamácie.

 

*všetky ceny sú uvedené s DPH.


  • OCHUTNÁVKY VÍNA

Vieme pre Vás zorganizovať ochutnávku vína, či už u nás v Bratislave, alebo ochutnávku priamo u vinárov v Taliansku. V blízkom čase v týchto priestoroch stránky uverejníme viac informácii.

 

Zatiaľ nás pre viac informácii kontaktuje telefonicky alebo formou emailu na adresu vino-italiano@vino-italiano.sk